Przystąp do Programu Partnerskiego MandM Direct!

Nasza Firma

Przebyliśmy długą drogę od momentu, w którym założyciele Mark Ellis i Martin Churchward (dwa ‘M’) połączyli siły w 1987 roku, żeby sprzedawać końcowe partie przecenionych produktów sportowych. Obecnie jesteśmy międzynarodową firmą detaliczną sprzedającą odzieżowe produkty dyskontowe z ponad 3 milionową bazą aktywnych klientów oraz 34 milionową liczbą odwiedzających naszą stronę internetową w ciągu roku.

Nasza firma dostarcza klientom wspaniałych produktów w nieprawdopodobnie niskich cenach – aż do 75% taniej niż sugerowane ceny detailczne. Sprzedajemy odzież męską, damską i dziecięcą oraz artykuły i akcesoria domowe. W magazynach posiadamy szeroki wachlarz asortymentu ponad 200 marek, takich jak adidas, Helly Hansen, Superdry, Henleys, Timberland, Diesel i Puma. Dokonaliśmy tego poprzez niezwykle silną współpracę ze znanymi markami oraz przez ciągłe poszukiwanie na rynkach zbytu nowych ofert dla naszych klientów.

W rezultacie, posiadamy olbrzymie poparcie lojalnych klientów, którzy odkrywają nasze sekrety od ponad 25-ciu lat. W Styczniu 2010 zostaliśmy uhonorowani 5 miejscem w ankiecie na temat zadowolenia klientów z usług, przeprowadzonej w ramach UK top 40 online retailers – Top 40 sprzedawców online - (www.foreseeresults.com) oraz zajmujemy obecnie 6 miejsce w rankingu najlepszych sklepów odzieżowych online Hitwise. Otrzymaliśmy wiele nagród branżowych oraz zdobyliśmy 3 nagrody w prestiżowym konkursie Drapers Retail Awards w 2010 roku.

Europa

W 2009 roku roszerzyliśmy działalność, wkraczając do Europy. Posiadamy osobne strony internetowe dla Irlandii, Niemiec i Francji jak i również stronę dedykowaną innym krajom europejskim.

Nasza Marka

Nasz sukces zawdzięczamy naszemu zaangażowaniu w poszukiwanie największych odzieżowych oraz sportowych marek po najniższych cenach oferując do 75 % upustu oferowanych cen detalicznych przez cały rok. Dodatkowo jest to podparte doskonałą obsługą klienta.

Dokonaliśmy tego poprzez niezwykle silną współpracę ze znanymi markami oraz przez ciągłe poszukiwanie na rynkach zbytu nowych ofert dla naszych klientów. Dodatkowo, biorąc pod uwagę to, że nasze koszty ogólnie są relatywnie niskie, gdyż nie posiadamy drogich sklepów w marketach, sprzedajemy wszystko poprzez stronę internetową i katalogi, bezpośrednio do naszych klientów, co pozwala nam skupić wszelkie wysiłki na satysfakcji klienta.

My NIGDY nie kupujemy na czarnym rynku i nie dostaniesz u nas tanich podróbek. Integralność naszej marki polega na gwarancji jakości i pewności, że wszystko, co sprzedajemy jest 100% autentyczne i oryginalne.

Ze względu na to, asortyment jest limitowany – produkt raz sprzedany, nie wraca do magazynu, jednakże z naszą gamą ponad 5,000 produktów dostępnych online i dzięki temu, że codziennie dodajemy do oferty nowy towar, zawsze będziesz w stanie znaleźć u nas dobrą okazję. Niedawno ruszyliśmy z nową linią produktów, takich jak torebki, bielizna i artykuły i akcesoria domowe.

Oferujemy również bezproblemowy zwrot towaru w przeciągu 28 dni.

Dlaczego zostać partnerem MandM Direct?

  • 8% prowizji na wszystkich sprzedażach
  • Regularne dodatkowe prowizje – aż do 10%
  • 30-dniowy okres cookies
  • Świetna sprzedaż
  • Gotowe bannery i odnośniki tekstowe
  • Dostępny Product Feed

Wypełnij formularz rejestracyjny TERAZ

Program Partnerski MandMDirect jest zarządzany przez Zanox. Prosimy o wypepłnienie formularza rejestracyjnego. Twoje dane zostaną sprawdzone i otrzymasz e-mail z wynikiem rozpatrzenia wniosku, w przeciągu 48 godzin.

Dla Polski:
Zanox: Kliknij Tutaj