Jak Zamówić

Kupuj online na www.mandmdirect.pl.

24 godziny na dobę, 365 dni w roku.

Możesz założyć u nas konto; to bardzo proste i pozwala Ci na łatwiejsze zamawianie, bez potrzeby wypełniania wszystkich danych personalnych za każdym razem gdy postanawiasz dokonać u nas zakupu.

Dzięki założeniu konta, będziesz mógł również regularnie otrzymywać wiadomości mailowe z eksluzywnymi promocjami i specjalnymi ofertami.

Metody płatności

Obecnie akceptujemy płatności przez karty debetowe i kredytowe : Visa, Visa Debit i MasterCard.

Wystarczy, że wybierzesz preferowaną metodę podczas dokonywania płatności.

Ważne informacje o zmianach w nocie informacyjnej w przesyłce

Starając się wprowadzić rozwiązania ograniczające zużycie papieru, w ciągu następnych 12 miesięcy zaprzestaniemy załączać do przesyłek papierową kopię noty informacyjnej (opis co znajdowało się w Twoim zamówieniu i informacje na temat ewentualnych zwrotów)

Co to oznacza? Co się zmieni?

Twoja nota wysyłkowa zawierająca numer zamówienia i informacje o zasadach zwrotów zostanie wysłana na Twój e-mail. Będziemy wprowadzać te zmiany przez następnych 12 miesięcy, więc przez ten czas możesz otrzymywać kopię papierową oraz email.

Jeśli Twoja przesyłka nie zawiera papierowej noty informacyjnej, oznacza to, że została ona wysłana na Twój e-mail. Sprawdź swój email wysyłkowy, który będzie wysyłany zawsze kiedy przesyłka zostanie wysłana do Ciebie z naszego magazynu.

Dziękujemy za wpisanie się na listę mailową, niebawem otrzymasz informację o najlepszych ofertach i nowościach!