Na każde zamowienie po 30. wrzesień 2019 oferujemy przedłużoną możliwość zwrotu. Masz czas aż do 19 stycznia 2020 żeby żwrocić niechciany towar.

Polityka zwrotów

Dążymy do tego, aby zwrot artykułów nastepowal w ciągu 7 dni, a zwrot kosztów w ciągu 14 dni.

Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony/-a z zakupionego towaru, możesz go do nas zwrócić (jedynie towar nie używany i nie noszony) w przeciągu 28 dni, a my zwrócimy koszt jego zakupu.

Prosimy zwrócić uwagę, że nie uznajemy zwrotów bielizny, męskich i chłopięcych strojów kąpielowych oraz biżuterii do uszu. Damskie stroje kąpielowe nadają się do zwrotu jedynie, jeśli wciąż posiadają naklejkę ochronną. MandMDirect nie oferuje darmowego serwisu zwrotów towaru.

Prosimy o wypełnienie formularza zwrotu, który znaleźć można na podsumowaniu zamówienia, dokładnie zaznaczając, który produkt jest zwracany. Jeśli produkt zostanie uznany za nadający się do zwrotu, otrzymasz zwrot na konto bankowe powiązane z kartą, która została użyta do dokonania płatności.

Gdzie znajduje się moje potwierdzenie przesyłki, zwrotna etykietka/informacje? Nie ma jej w mojej paczce?

Przestliśmy używać papieru! Oznacza to, że informacja o wysyłce, która zawiera informacje o zamówieniu i zwrotach, zostanie wysłana do Ciebie pocztą elektroniczną, a nie do paczki.

Musisz sprawdzić potwierdzenie swojej przesyłki, który jest wiadomością email wysłaną do ciebie w momencie kiedy twoja paczki opuści nasz magazyn.

Jeśli nie dysponujesz formularzem zwrotu po prostu zamieść krótkie pisemne wyjaśnienie wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem, adresem i szczegółami zwrotu.

Adres do zwrotów to:
Returns Department,
MandM Direct,
Moreton Business Park,
Moreton-on-Lugg,
Hereford,
HR4 8DS,
United Kingdom

Zwrot Towarów - Promocje

Jeśli Twój zakup to np. 2 za 50 zł ale produkty mają różne ceny, otrzymasz zwrot odpowiadający wartości procentowej zwracanego towaru – nie połowę ceny promocyjnej.

Przykład: Oferta 2 za 50 zł

Okazja:
Cena pierwszego produktu = 29.99 zł
Cena drugiego produktu = 39.99 zł
Cena dwóch produktów bez promocji = 69.98 zł
Za dwa produkty w promocji płacisz 50 zł
Oszczędzasz 19.98 zł
Jeśli musisz zwrócić jeden lub oba produkty:
Zwrot za pierwszy produkt to 21.43 zł
Zwrot za drugi produkt to 28.57 zł
Maksymalna kwota zwrotu = 50 zł