MandM Direct FAQs

Witamy w sekcji najczęściej zadawanych pytań MandM Direct. Jeżeli nie jesteś w stanie znaleźć odpowiedzi na szukane przez Ciebie pytanie, chętnie pomożemy!

Na każde zamowienie po 1. wrzesień 2021 oferujemy przedłużoną możliwość zwrotu. Masz czas aż do 16. stycznia 2022 żeby żwrocić niechciany towar.

Jeżeli chcesz dokonać zwrotu, możesz to zrobić, kupując etykietę zwrotu za €10.99 i odwiedzając poniższy link do portalu zwrotów: https://mandmdirect.returns.international

Aby zwrócić zamówienie, odwiedź stronę https://mandmdirect.returns.international, gdzie możesz wydrukować własną etykietę zwrotów.

Mamy 28-dniową politykę zwrotów bez podania przyczyny. Mamy nadzieję, że pokochasz swoje produkty, ale jeśli z jakiegokolwiek powodu nie będziesz z nich zadowolony, możesz je nam zwrócić w ciągu 28 dni od otrzymania przesyłki.

Informujemy, że nie dokonujemy zwrotów za bielizne, kolczyki lub stroje kąpielowe zarówno męskię, żeńskie oraz dziecięce.

Odchodzimy od nadużywania papieru. Aby zwrócić zamówienie, odwiedź stronę https://mandmdirect.returns.international gdzie możesz wydrukować własną etykietę zwrotów.

Wyślij nam przedmiot z powrotem, a my wymienimy go na inny rozmiar; opłacimy również koszt przesyłki (nie dotyczy kosztu zwrotu towaru). Rozumiemy, że przedmioty należy wypróbować i prosimy o zachowanie ostrożności aby nie pozostawić żadnych śladów użytkowania (np. makijaż, dezodorant) gdyż możemy nie przyjąć zwracanego przedmiotu jeśli uznamy, że był noszony. Bielizna, kolczyki oraz stroje kąpielowe, zarówno męskie, damskie oraz dziecięce nie podlegają zwrotom.

Przykro nam, że dotarł do Ciebie wadliwy przedmiot. Jeżeli prześlesz nam wadliwy przedmiot do inspekcji, a wada okaże się np. wadą fabryczną, zastąpimy Ci dany produkt i pokryjemy koszt wysyłki. Proszę dać nam znać w ciagu 48 godzin od otrzymania przesyłki jeżeli jakikolwiek produk jest wadliwy w celu szybkiego rozwiązania sytuacji.

Zwroty staramy się realizować w ciągu 7 dni roboczych. Prosimy pamiętać, że czas dotarcia zwrotu do nas może zająć aż ponad 7 dni roboczych w zależności od wybranej usługi kurierskiej. Prosimy pozwolić na dodatkowe 7 dni roboczych dla zwrotu lub wymiany produktu. Powiadomienie o zakończonym procesie zwrotu wyślemy drogą elektroniczną.

Jeżeli poproszono o zwrot pieniędzy, zostanie on dokonany automatycznie metodą wybraną podczas zakupu. Ze względu na niskie ceny naszych produktów, mogą zostać one szybko wyprzedane. Jeżeli nie posiadamy przedmiotu na wymianę, dokonamy zwrotu kwoty. W takim przepadku wyślemy powiadomienie drogą elektroniczną.

Utrzymujemy tak niskie ceny naszych produktów jak to tylko możliwe dzięki czemu możesz dokonać zakupów dla całej rodziny. Gdybyśmy wprowadzili darmową usługę zwrotną, musielibyśmy podnieść ceny.

Ze względu na higienę nie jesteśmy w stanie przyjąć następujących przedmiotów do zwrotu lub na wymianę:

  • - bielizna
  • - stroje kąpielowe damskie oraz dziewczęce (jeżeli naklejka ochronna została usunięta)
  • - kolczyki
  • - kosmetyki oraz artykuły drogeryjne (jeżeli folia ochronna została usunięta)

Jest to zdarzenie mało prawdopodobne, ale prosimy zachować potwierdzenie wysyłki jako dowód, że wysłano do nas przedmiot spowrotem. Ponieważ nie bierzemy odpowiedzialności za zagubione przedmioty, potwierdzenie wysyłki będzie potrzebne aby dochodzić roszczenia za zagubioną przesyłkę u kuriera.

Po otrzymaniu od nas powiadomienia o otrzymanym zwrocie, w ciągu 48 godzin rozpoczniemy proces zwrotny. Po zainicjowaniu zwroty kwoty lub wymiany, otrzymasz powiadomienie drogą mailową, że zwrot kwoty lub wymieniony towar jest w drodze.

Dziękujemy za wpisanie się na listę mailową, niebawem otrzymasz informację o najlepszych ofertach i nowościach!