Polityka zwrotów

Na każde zamowienie przed 24. grudzień 2019 oferujemy przedłużoną możliwość zwrotu. Masz czas aż do 19 stycznia 2020 żeby żwrocić niechciany towar.

Dążymy do tego, aby zwrot artykułów nastepowal w ciągu 7 dni, a zwrot kosztów w ciągu 14 dni.

Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony/-a z zakupionego towaru, możesz go do nas zwrócić (jedynie towar nie używany i nie noszony) w przeciągu 28 dni, a my zwrócimy koszt jego zakupu.

Prosimy zwrócić uwagę, że nie uznajemy zwrotów bielizny, męskich i chłopięcych strojów kąpielowych oraz biżuterii do uszu. Damskie stroje kąpielowe nadają się do zwrotu jedynie, jeśli wciąż posiadają naklejkę ochronną. MandMDirect nie oferuje darmowego serwisu zwrotów towaru.

Prosimy o wypełnienie formularza zwrotu, który znaleźć można na podsumowaniu zamówienia, dokładnie zaznaczając, który produkt jest zwracany. Jeśli produkt zostanie uznany za nadający się do zwrotu, otrzymasz zwrot na konto bankowe powiązane z kartą, która została użyta do dokonania płatności.

Gdzie znajduje się moje potwierdzenie przesyłki, zwrotna etykietka/informacje? Nie ma jej w mojej paczce?

Przestliśmy używać papieru! Oznacza to, że informacja o wysyłce, która zawiera informacje o zamówieniu i zwrotach, zostanie wysłana do Ciebie pocztą elektroniczną, a nie do paczki.

Musisz sprawdzić potwierdzenie swojej przesyłki, który jest wiadomością email wysłaną do ciebie w momencie kiedy twoja paczki opuści nasz magazyn.

Jeśli nie dysponujesz formularzem zwrotu po prostu zamieść krótkie pisemne wyjaśnienie wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem, adresem i szczegółami zwrotu.

Adres do zwrotów to:
Returns Department,
MandM Direct,
Moreton Business Park,
Moreton-on-Lugg,
Hereford,
HR4 8DS,
United Kingdom

Zwrot Towarów - Promocje

Jeśli Twój zakup to np. 2 za 50 zł ale produkty mają różne ceny, otrzymasz zwrot odpowiadający wartości procentowej zwracanego towaru – nie połowę ceny promocyjnej.

Przykład: Oferta 2 za 50 zł

Okazja:
Cena pierwszego produktu = 29.99 zł
Cena drugiego produktu = 39.99 zł
Cena dwóch produktów bez promocji = 69.98 zł
Za dwa produkty w promocji płacisz 50 zł
Oszczędzasz 19.98 zł
Jeśli musisz zwrócić jeden lub oba produkty:
Zwrot za pierwszy produkt to 21.43 zł
Zwrot za drugi produkt to 28.57 zł
Maksymalna kwota zwrotu = 50 zł