Przedłużone Zwroty na boże narodzenie. Kup Teraz, Oddaj po Świętach
Przedłużone Zwroty na boże narodzenie. Kup Teraz, Oddaj po Świętach

For orders made on or after the 1st of October 2018 we’re offering an extended Christmas returns policy. You’ll have until the 20th of January 2019 to return your goods.

For orders made outside of this time or where our standard returns policy is longer, you’ll have 28 days to return any unwanted items to us.

Polityka zwrotów

Dążymy do tego, aby zwrot artykułów nastepowal w ciągu 7 dni, a zwrot kosztów w ciągu 14 dni.

Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony/-a z zakupionego towaru, możesz go do nas zwrócić (jedynie towar nie używany i nie noszony) w przeciągu 28 dni, a my zwrócimy koszt jego zakupu.

Prosimy zwrócić uwagę, że nie uznajemy zwrotów bielizny, męskich i chłopięcych strojów kąpielowych oraz biżuterii do uszu. Damskie stroje kąpielowe nadają się do zwrotu jedynie, jeśli wciąż posiadają naklejkę ochronną. MandMDirect nie oferuje darmowego serwisu zwrotów towaru.

Prosimy o wypełnienie formularza zwrotu, który znaleźć można na podsumowaniu zamówienia, dokładnie zaznaczając, który produkt jest zwracany. Jeśli produkt zostanie uznany za nadający się do zwrotu, otrzymasz zwrot na konto bankowe powiązane z kartą, która została użyta do dokonania płatności.

Jeśli nie dysponujesz formularzem zwrotu po prostu zamieść krótkie pisemne wyjaśnienie wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem, adresem i szczegółami zwrotu.

Adres do zwrotów to:
Returns Department,
MandM Direct,
Moreton Business Park,
Moreton-on-Lugg,
Hereford,
HR4 8DS,
United Kingdom

Zwrot Towarów - Promocje

Jeśli Twój zakup to np. 2 za 50 zł ale produkty mają różne ceny, otrzymasz zwrot odpowiadający wartości procentowej zwracanego towaru – nie połowę ceny promocyjnej.

Przykład: Oferta 2 za 50 zł

Okazja:
Cena pierwszego produktu = 29.99 zł
Cena drugiego produktu = 39.99 zł
Cena dwóch produktów bez promocji = 69.98 zł
Za dwa produkty w promocji płacisz 50 zł
Oszczędzasz 19.98 zł
Jeśli musisz zwrócić jeden lub oba produkty:
Zwrot za pierwszy produkt to 21.43 zł
Zwrot za drugi produkt to 28.57 zł
Maksymalna kwota zwrotu = 50 zł